Zjazd Absolwentów – Plakat

Odpowiedź do artykułu “Zjazd Absolwentów – Plakat

 1. Elżbieta Rączkowska

  Szanowna Pani Dyrektor i wszystkie osoby zaangażowane w organizację i przebieg uroczystości 60-cio lecia szkoły (obecnie przyrodniczej, a za naszych czasów rolniczej).

  Serdecznie dziękujemy za  wspaniałe uroczystości, za przemiłą atmosferę, za możliwość powrotu choć przez parę godzin, do czasów gdy byliśmy tacy młodzi, tacy beztroscy. 

  W szczególności dziękujemy Tomkowi Sawczakowi, który dołożył maksimum starań byśmy jak najliczniej się spotkali. Tomku udało Ci się.

  Szkołę zastaliśmy w dużej mierze odmienioną. Ale nie ma się co dziwić, wszak minęły 33 lata. Nie ma przepięknej pergoli z róż, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Jest za to sala gimnastyczna. Nie ma już internatu, naszego "domu", w którym spędziliśmy cztery lata życia. Jest za to Pani Kierownik, jeszcze młodsza i piękniejsza (jak Ona to robi?).

  Z czułością wspominamy Panią od matematyki Amelię Czechmanowską – wspaniała nauczycielka. A nasz wychowawca Pan Bronisław Pawela – nic się nie zmienił, jakbyśmy rozstali się  wczoraj. Można by tak wspominać bez końca.

  Bardzo dziękujemy i gratulujemy wspaniałej uroczystości.

  Z pozdrowieniami              

  Elżbieta (Hryniewiecka) i Dariusz Rączkowscy

  Rocznik 1980 – 1984            

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *