Dzień Drzwi Otwartych

22 kwietnia br. otworzyliśmy przestrzeń naszej szkoły – pełnej pasji, rzetelnej wiedzy i dobrej energii.

Dziękujemy, że byliście z nami, że poczuliście ten niepowtarzalny klimat „Przyrodniczej” – tworzony przez naszych wspaniałych uczniów, zaangażowanych nauczycieli i specjalistów z kierunków architektury krajobrazu, weterynarii, geodezji i leśników.

Mamy nadzieję, że zabraliście ze sobą coś więcej niż poznanie bogatej oferty naszej szkoły – może inspirację, może marzenie, a może pierwszy krok ku przyszłości, który już we wrześniu, może rozpocząć się w Przyrodniczej . I na to liczymy.

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,

z wdzięcznością dziękujemy za Waszą obecność oraz serce włożone w przygotowanie Dnia Otwartego Przyrodniczej.