23 kwietnia wystąpiliśmy ze szkolnym zespołem ludowym ,,CIS” w Szkole Podstawowej nr 14, włączając się w obchody Międzynarodowego Dnia Tańca.
Podczas naszego występu zaprezentowaliśmy tradycyjne tańce ludowe – Poloneza, Jedlinioka i Koziorajkę. Wybór właśnie tych tańców nie był przypadkowy. Chcieliśmy pokazać młodszemu pokoleniu piękno polskiego folkloru oraz jego różnorodność.
W dobie nowoczesności takie spotkania są szczególnie ważne, bo pozwalają pielęgnować nasze dziedzictwo kulturowe.
Tancerze zostali nagrodzeni gromkimi brawami i wieloma pochwałami za co serdecznie dziękujemy.
Opiekun przedsięwzięcia p. Iwona Ptaszyńska.






