,,Semper in altum” – zawsze ku temu, co wyższe.
Pożegnaliśmy klasy maturalne, które zamykają ważny etap swojej drogi. Niech te słowa będą dla Was przypomnieniem, by zawsze mierzyć wysoko – nie tylko w marzeniach, ale także w wartościach, odwadze i codziennych wyborach.
Będzie nam Was bardzo brakowało















