Pożegnanie Maturzystów.

,,Semper in altum” – zawsze ku temu, co wyższe.

Pożegnaliśmy klasy maturalne, które zamykają ważny etap swojej drogi. Niech te słowa będą dla Was przypomnieniem, by zawsze mierzyć wysoko – nie tylko w marzeniach, ale także w wartościach, odwadze i codziennych wyborach.

Będzie nam Was bardzo brakowało